فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1396/11/23
متن سخنان حجت الاسلام والمسلمين موسوي امام جمعه الشتر در راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن ماه شهرستان سلسله متن سخنان حجت الاسلام والمسلمين موسوي امام جمعه الشتر در راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن ماه شهرستان سلسله

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، امام جمعه الشتر در مراسم راهپيمايي روز 22 بهمن شهرستان سلسله در سخناني بيان داشت: استكبار به زعم باطل خود فكر ميكند مردم نگاهي به گذشته دارند،خير، مردم ايران گرگ صفتي شما را در دنياي نابرابر بشري ديده اند.

خطيب جمعه الشتر افزود: حضور با شكوه و به فرمودۀ مقام معظم رهبري امام خامنه‌اي (مدظله العالي) تماشايي شما مردم هميشه در صحنه و با بصيرت را در اين روز عزيز عرج مي نهيم و درود و رحمت و رضوان الهي را نثار طيبۀ شهدا و امام شهدا مي نماييم.

وي با اشاره به صلابت و اقتدار ايران اسلامي افزود: ما وارد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران مي شويم انقلابي كه امروز به بركت خون شهدا و صبر خانواده معظم شهدا و درايت امت هميشه در صحنه تحت رهبري حكيمانۀ ولي امر مسلمين امام خامنه اي ( مدظله العالي) با صلابت و اقتدار به سمت آرمانهاي انقلاب اسلامي به پيش مي رود.

امام جمعه الشتر با اشاره به چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي ايران عنوان كرد: 40 سال از از اين انقلاب مي گذرد كه در اين 40 سال پر از خوشي ها و ناخوشي ها، سختي ها و شادي ها بوده است،در اين انقلاب هم ريزش داشتيم هم رويش، اما آنچه قابل تأمل است حضور گستردۀ نسل اول،دوم،سوم و چهارم انقلاب اسلامي در همۀ اين صحنه هاي دفاع از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي ايران است.

خطيب جمعه الشتر با توجه به بردگي گرفتن كشور ها توسط استكبار خاطرنشان كرد: مردم مي بينند كه چگونه امروز استكبار ديگران را به استثمار مي كشد هرجا بتواند به بردگي در مي آورد اما بردگي امروز و در دنياي امروز يك بردگي مدرن است،اگر تا ديروز در عصر جاهليت مد بود و انسانها را فرد به فرد به استخدام در مي آوردند و با آنها برخوردي غير انساني داشتند امروز كشورها و ملت ها را به بردگي مي گيرند.

 حجت الاسلام والمسلمين موسوي با اشاره به بركت انقلاب اسلامي افزود: جمهوري اسلامي ايران امروز به بركت انقلاب اسلامي قله هاي عزت و استكبار ستيزي را به پيش ميبرند امروز چون شما فرياد عزت خواهي سر مي دهيد فرياد آقايي را براي همۀ انسانها بلند كرده ايد كه همۀ انسانها عزيز و محترم هستند و آزاده هاي دنيا را شما هم بيدار كرده ايد.

وي با اشاره به خيال باطل استكبار در مورد عزم مردم ايران خاطر نشان كرد: زهي خيال باطل كه استكبار فكر ميكند خللي در عزم و ارادۀ مردم بوجود آمده است،خير، امروز عظمت و شكوه قدم‌هاي شما در اين تجمعات گستردۀ ميثاق با امام و رهبري بوديد پيوند با شهدا و انقلاب اسلامي نشان از اقتدار ايران اسلامي است.

امام جمعه شهرستان الشتر با اشاره به عهد و پيمان مردم با رهبري افزود: مردم با عهد و پيماني كه با امام راحل(ره) خود با شهداي خود و امروز با امام و مقتداي خود ولي امر مسلمين امام خامنه‌اي ( مدظله العالي) بسته اند بر آن عهد و پيمان هستند و نشان به اين نشان كه دنيا مبهوت حضور با صلابت شما مردم هميشه در صحنه بوده و هست.

https://t.me/LorestanPR

لينك كانال روابط عمومي فرمانداري سلسله

https://t.me/farmandariselseleh

14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal