فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/04/16
ديدار كاركنان كميته امداد امام خميني(ره) با فرماندار شهرستان سلسله ديدار كاركنان كميته امداد امام خميني(ره) با فرماندار شهرستان سلسله

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، كاركنان كميته امداد امام خميني(ره) روز پنج شنبه مورخ 97/4/14 با آقاي خسروي فرماندار شهرستان ديدار كردند.

در اين ديدار كه به منظور رسيدگي به مشكلات مددجويان برگزار گرديد، آقاي جهانيان ضمن ارائه گزارشي از مسائل و مشكلات كميته امداد امام خميني(ره) به شرح اقدامات صورت گرفته توسط آن اداره پرداخت.

آقاي خسروي فرماندار شهرستان سلسله با بيان اين مطلب كه كميته امداد امام خميني(ره) به عنوان يك نهاد غيردولتي بار اصلي كمك به مددجويان را به عهده دارد، افزود: براي رفع مشكلات بايد با پرداخت تسهيلات، مردم را وارد چرخه كار و فعاليت كرده و از حداكثر توان خود جهت پيشبرد اهداف گام برداريم.

وي با اشاره به تبصره 16، آن را راهي براي كمك به مددجويان دانست و از كاركنان كميته امداد امام خميني(ره) خواست علاوه بر استفاده از ظرفيت دستگاه هاي اجرايي، از شركت هاي سرمايه گذاري نيز استفاده شود.

فرماندار وظيفه اصلي كاركنان را اشتغالزايي و سوق دادن مددجويان به سمت درآمدزايي دانست و خاطر نشان كرد: اشتغالزايي بايد به صورت مدرن باشد و از ايده ها و طرح هاي نو استفاده گردد.


 
 
 
29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal