فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/04/21
جلسه بررسي مسائل و مشكلات شهرداري الشتر به رياست فرماندار جلسه بررسي مسائل و مشكلات شهرداري الشتر به رياست فرماندار

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، جلسه بررسي مسائل و مشكلات شهرداري الشتر به رياست خسروي فرماندار و با حضور كاركنان شهرداري برگزار گرديد.

در اين جلسه آقاي خسروي شهرداري را پيشاني ارتباط با مردم دانست و خاطر نشان كرد: با ايجاد مكان هاي تفريحي مناسب و فضاسازي جهت اوقات فراغت مردم اين ارتباط به بهترين نحو صورت پذيرد و براي تسريع در ايجاد اين فضاها با بخش خصوصي همكاري لازم به عمل آيد.

وي با اشاره به برخي از مسائل و مشكلات شهرداري الشتر و لزوم برنامه ريزي براي حل آن ها، عبور از معضل پرداخت حقوق كاركنان شهرداري را دغدغه اصلي خود دانست و افزود: شهر به عنوان يك موجود زنده از پويايي برخوردار است و اگر درست تدبير نشود به يك معضل تبديل خواهد شد.

آقاي خسروي با اشاره به اين نكته كه وجود بافت هاي قديمي و كوچه هاي موسوم به كوچه هاي آشتي كنان از لحاظ روانشناسي موجب آرامش مي شود، قلعه مظفري را يكي از نمونه هاي اين بافت دانست و از بي توجهي به اين قلعه و عدم نظارت كافي در خصوص ساماندهي و حفظ آن انتقاد كرد.

وي در پايان يادآور شد: به كميسون ماده 100 نبايد به عنوان يك منبع درآمدي نگريست و از اعضاي آن خواست در اين خصوص قانون سرلوحه كار باشد تا در زمان بحراني با خيالي آسوده تر به مديريت شرايط پرداخت.

 
 
 
 
32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal