فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/04/21
برگزاري جلسه هماهنگي كارگروه عفاف و حجاب شهرستان سلسله به رياست فرماندار برگزاري  جلسه هماهنگي كارگروه عفاف و حجاب شهرستان سلسله به رياست فرماندار

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، جلسه هماهنگي كارگروه عفاف و حجاب شهرستان به منظور برنامه ريزي مراسمات هفته عفاف و حجاب با حضور حجت الاسلام صالحي امام جمعه موقت، اعضاي كارگروه و به رياست آقاي خسروي برگزار گرديد.

در اين جلسه حجت الاسلام صالحي خطيب موقت جمعه الشتر اظهار داشت: عفاف و حجاب ريشه در قرآن دارد. وي ادامه داد: در بحث حجاب شدت بيان نسبت به خانم ها بيشتر است در حالي كه اين امر به همان اندازه شامل حال آقايان نيز مي شود و آنان نيز موظف به رعايت اين اصل قرآني مي باشند

در ادامه فرماندار در سخناني اظهار داشت: دروني كردن ارزش ها سنگ بناي حفظ آن است و با بازنگري عمومي و مديريت درست مي توان به سمت نهادينه كردن آن ها گام برداشت.

وي در ادامه با انتقاد از مغفول ماندن عفاف در جامعه خاطرنشان كرد: همه دستگاه هاي اجتماعي اعم از اداره ارشاد، دانشگاه ها، آموزش و پرورش و ... بايد در ترويج و نهادينه كردن حجاب اقدام و در تكريم آن در جامعه گام بردارند.

آقاي خسروي نبود اوقات فراغت سالم در جامعه را يكي از عوامل كم رنگ شدن مقوله حجاب دانست و افزود: با ايجاد فضاي بانشاط مي توان جوانان را به سمت حفظ ارزش ها ترغيب نمود.

نماينده عالي دولت در شهرستان در پايان تصريح كرد: تغيير دادن ريل هاي فرهنگي توسط نظام سلطه معضلي اساسي است كه با برنامه ريزي درست و هم فكري و تلاش همگاني مي توان از آن جلوگيري نمود.

 
 
 
 
12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal