فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/05/15
فرماندار سلسله: اولويت بايد مهارت آموزي افراد تحصيل كرده و هدايت آنها به بازار كار باشد فرماندار سلسله: اولويت بايد مهارت آموزي افراد تحصيل كرده و هدايت آنها به بازار كار باشد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، آقاي خسروي در ديدار رئيس و كاركنان مركز فني و حرفه اي شهرستان ضمن تقدير از زحمات اين مركز رهنمودهاي لازم را بيان داشت.

در اين جلسه فرماندار سلسله با بيان اينكه شوراي مهارت بنيان و اساس ايجاد شغل پايدار در جامعه مي باشد اظهار داشت: مهارت لزوماً نرم افزاري و ساخت اپليكيشن نمي باشد بلكه مهارت دهي در حوزه كارهاي فني نيز بسيار حائز اهميت مي باشد.

وي افزود: ما در حال حاضر با جمعيت زيادي از افراد مواجه هستيم كه علي رغم داشتن مدرك تحصيلي كارايي عملي خاصي ندارند و هر چه جلوتر برويم و دانش بنيان تر به اين مساله نگاه كنيم نقش و ضرورت حضور مراكز فني و حرفه اي در آموزش مهارت افزايش پيدا مي كند.

فرماندار سلسله در ادامه با اشاره به اينكه نياز سنجي در بحث مهارت دهي از اهميت بالايي برخوردار  و نيازمند يك فكر برتر است اظهار داشت: دانشگاه ها در جامعه صرفاً بر مبناي پژوهش هاي علمي اقدام مي كنند و اگر با هدف كار و اشتغال تحصيلات عاليه را طي كنيم به در بسته خواهيم خورد.

وي ادامه داد: ما بايد به سمتي حركت كنيم كه با اولويت قرار دادن تحصيل مبتني بر مهارت دهي، افراد را به بازار كار وارد كنيم.

آقاي خسروي با اشاره به نقش مراكز فني و حرفه اي در رونق اقتصادي و اشتغال ابراز داشت: از اهداف شوراي مهارت افزايش بهره وري نيروي كار است به اين معنا كه با دارا بودن تمامي منابع در بازنگري چينش آن ها به نحوي عمل كنيم تا منجر به افزايش بازدهي شود و به يك بهره وري مطلوب برسيم.

وي در پايان اظهار داشت: مسئولين بايد دلسوزانه در خدمت مردم باشند و در اين خصوص ديد اداري نداشته باشند .

 
 
 
 
 
11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal