فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/05/16
فرماندار سلسله: سرانه مطالعاتي شهرستان بايد با فرهنگ و قابليت هاي منطقه اي منطبق باشد فرماندار سلسله: سرانه مطالعاتي شهرستان بايد با فرهنگ و قابليت هاي منطقه اي منطبق باشد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، جلسه انجمن كتابخانه هاي شهرستان با حضور اعضا و به رياست آقاي خسروي در محل كتابخانه ابوريحان شهر الشتر برگزار گرديد.

در اين جلسه آقاي خسروي با بيان اينكه دنيا به شدت در حال تغيير و دگرگوني است و ما هم از اين دگرگوني بي تاثير نخواهيم بود اظهار داشت: جامعه ما نيز در بسياري از آيتم هاي فرهنگي كه كاركرد آنها منسوخ شده است نيازمند تغيير است كه با تلاش دستگاه هاي فرهنگي قابل تحقق مي باشد.

فرماندار افزود: يك بخش از اين دگرگوني مانند فضاي مجاز ساختار فيزيكي و ملموس دارد اما بايد توجه داشت كه خيلي از تحولات در حوزه هاي مختلف در حال رخ دادن است كه به دليل اينكه جز دغدغه هاي ما نيست براي ما چندان ملموس نيستند.

آقاي خسروي خاطرنشان كرد: اگر بخواهيم شيرازه فرهنگ جامعه را حفظ كنيم ناگزير به تقويت دستگاه هاي فرهنگي مانند كتابخانه ها و بروز شدن آن ها خواهيم بود به طور مثال از زمان تاليف تا چاپ يك كتاب چندين سال طول مي كشد در حالي كه طي اين زمان ذائقه ها تغيير نموده اند.

فرماندار در پايان با تاكيد اينكه كتاب و سرانه مطالعاتي شهرستان بايد منطبق و هم راستا با طبقه فرهنگي و بر اساس قابليت هاي منطقه اي شهرستان باشد افزود: ما نياز داريم كه در اولويت هاي خود هدف گذاري كنيم و مطالعاتمان به صورت جهت دار صورت پذيرد .

در پايان خانم حسنوند مسئول نهاد كتابخانه هاي شهرستان گزارشي از عملكرد اين نهاد ارئه نمود.

 
 
 
 
12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal