فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/06/12
به مناسبت روز بانكداري اسلامي: برگزاري اولين جلسه شوراي هماهنگي بانك هاي شهرستان سلسله به مناسبت روز بانكداري اسلامي: برگزاري اولين جلسه شوراي هماهنگي بانك هاي شهرستان سلسله

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، به مناسبت روز بانكداري اسلامي اولين جلسه شوراي هماهنگي بانك هاي شهرستان با حضور روساي بانك ها و به رياست آقاي خسروي در محل فرماندار برگزاري گرديد.

در اين جلسه، فرماندار ضمن خير مقدم به حاضرين در جلسه و با تبريك روز بانكداري اسلامي از زحمات كاركنان بانك ها تقدير و رهنمودهاي لازم را جهت خدمت رساني بهتر به مردم ارائه نمود.

آقاي خسروي بيان داشت: بانك ها به عنوان بازوي تامين اعتبار براي طرح هاي اقتصادي شهرستان مطرح هستند كه بايد بتوان از خدمات آن ها در جهت توسعه شهرستان بهره برد. آقاي خسروي در ادامه اظهار داشت: در سطح شهرستان و در حوزه اشتغال و تسهيلات، با وجود پرداخت 10 ميليارد تومان پرداختي آن ها در حوزه تسهيلات روستايي و وضعيت مناسب شهرستان نسبت به استان اما انتظاراتي از بانك ها داريم و بايد در اين خصوص همكاري بيشتري را به عمل آورند.

فرماندار با انتقاد از كارشناسي طرح هاي اشتغال زا در خارج شهرستان و تحميل هزينه به متقاضيان ابراز داشت: انتظاري كه از بانك ها داريم اين است كه كار كارشناسي طرح ها را توسط كارشناسان شهرستاني انجام دهند و ضمن سرعت در پرداخت و نظارت بر اجرايي آن ها، بنا را بر ورشكسته شدن طرح نگذارند و در خصوص تهيه وثيقه ها عادلانه رفتار نمايند.

رئيس شوراي اشتغال شهرستان با اشاره به ستاد تسهيل شهرستان خاطرنشان كرد: در طرح هاي بالاي 100 ميليون توماني اگر مشكلي وجود دارد قبل از ارجاع پرونده به دستگاه قضا، حتما فرمانداري را در جريان قرار دهيد تا با طرح موضوع در ستاد هم بانك ها به منافع مورد نظر خود برسند و هم سرمايه گذار دچار مشكل نشود.

فرماندار با اشاره به تسهيلات قرض الحسنه در شهرستان اظهار داشت: ضروري است بانك ها در پرداخت تسهيلات قرض الحسنه همكاري لازم را داشته باشند.

وي در پايان افزود: متاسفانه در روزهاي تعطيل خودپردازها فاقد نقدينگي هستند و پولي براي عرضه ندارند كه اين امر گردشگران را براي سفر به شهرستان دلسرد مي كند كه ضروري است روساي بانك ها ضمن اعلام خروج خود از شهرستان به فرمانداري، در ايام تعطيل كشيك تعيين نمايند.

 
 
 
 
10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal