فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/06/14
فرماندار سلسله در ديدار با اعضاي شوراي شهرستان: رضايت مندي مردم وظيفه اصلي ماست فرماندار سلسله در ديدار با اعضاي شوراي شهرستان: رضايت مندي مردم وظيفه اصلي ماست

به گزارش روابط عمومي فرماندار سلسله، اعضاي شوراي شهرستان با هدف بررسي مسائل و مشكلات شهرستان و رفع آن ها با حضور در فرمانداري با آقاي خسروي ديدار نمودند.

در اين جلسه، فرماندار ضمن خير مقدم به اعضاي شورا در سخناني بيان داشت: ما براي نهادهاي انتخابي احترام ويژه قائل هستيم و بايد به گونه اي حركت كنيم كه فقط نظاره گر نباشيم و با داشتن طرح و برنامه و شناخت دقيق مشكلات تمام توان خود را در جهت خدمت رساني به مردم به كار گيريم به گونه اي كه مردم نتيجه اقدامات ما را ببينند.

وي ادامه داد: رضايت مندي مردم وظيفه اصلي ماست و اين امر فقط با دادن شعار و وعده هاي غيرقابل تحقق به دست نمي آيد و لازمه اين امركار عملياتي و ميداني است.

فرماندار ادامه داد: با اينكه منابع درآمدي ما محدود و دشمن نيز در اين خصوص با راه اندازي جنگ اقتصادي و تحريم درصدد نا اميد كردن مردم است، اما بايد توجه نمود كشور ما فقير نيست و با تكيه و استفاده از ظرفيت ها و منابع داخلي و مديران پاك دست و دلسوز مي توانيم از اين شرايط عبور نمائيم.

آقاي خسروي به برخي از قابليت هاي شهرستان اشاره و اظهار داشت: منابع موجود در شهرستان جهت رونق اقتصادي و توسعه كم نيست به گونه اي كه در حوزه هاي گردشگري و كشاورزي پتانسيل بالايي دارد و با مديريت درست و مشاركت دادن مردم مي توان در اين زمينه اقدام نمود.

نماينده عالي دولت در شهرستان در ادامه به ملاقات با معاون وزير جهاد كشاورزي اشاره و افزود: اخيرا با همت نماينده محترم مردم سلسله و دلفان در مجلس شوراي اسلامي ملاقاتي با معاون وزير جهاد كشاورزي با هدف رونق بخش كشاورزي و دامداري شهرستان داشتيم كه در اين ملاقات شهرستان سلسله به عنوان قطب اصلاح نژاد دام منطقه در كشور انتخاب شد كه با انجام اين مهم و بهره مند شدن از اين ظرفيت و افزايش 300 درصدي درآمد مردم، انقلابي در حوزه دام در شهرستان رخ خواهد داد و مردم نتيجه آن را به صورت ملموس خواهند ديد.

آقاي خسروي با تاكيد بر اينكه اعضاي شوراي شهرستان مسائل را اولويت بندي كنند و خود در اين زمينه اقدام نمايند افزود: در خصوص گردشگري، ستاد ساماندهي مناطق گردشگري تشكيل شده و وظيفه آن ساماندهي مناطق گردشگري شهرستان و رونق اين مناطق است.

فرماندار همچنين با اشاره به وضعيت نامناسب آنتن دهي تلفن هاي همراه خاطرنشان كرد: كل شهرستان از نظر آنتن دهي در وضعيت نامناسبي است و ضروي است با حضور اپراتورهاي تلفن همراه و اداره كل فناوري اطلاعات استان در شهرستان و تشكيل جلسه در جهت رفع مشكلات اين حوزه اقدام نمايند زيرا نمي شود اپراتورها درآمد مردم را ببرند اما در اين خصوص حداقل خدمات را ارائه نمايند.

آقاي خسروي در ادامه با اشاره به وضعيت بخش فيروزآباد و تقدير از بخشدار آن بيان داشت: ظرفيت بخشدار پرتلاش بخش فيروزآباد زمينه توسعه بخش را با اقداماتي مانند توسعه اراضي تحت پوشش ايستگاه پمپاژ فيض آباد، اجراي طرح هاي هادي روستايي، آسفالت روستاها و ... فراهم كرده است و در اين خصوص مبلغ حدود 800 ميليون تومان از محل روستاهاي فاقد دهياري و 10 ميليارد تومان جهت ايجاد راه قلايي اختصاص يافته است.

فرماندار در پايان به منطقه خرگوشناب اشاره و اظهار داشت: به زودي جلسه اي را با شهردار و فرماندار دلفان خواهيم داشت تا تكليف مكان دفن زباله دو شهرستان را مشخص نمائيم و در اين خصوص با توجه به اينكه در مجموع روزانه 150 تن زباله از دو شهرستان جمع مي شود نسبت به جذب سرمايه گذار براي بازيافت زباله ها اقدام خواهد شد.

در ابتداي اين جلسه اعضاي شوراي شهرستان به بيان ديدگاه هاي خود پرداخته و برخي از مسائل و مشكلات موجود شهرستان را مطرح نمودند.

23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal