فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/06/14
فرماندار سلسله: طرح تقسيم كار ملي براي كنترل و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي به ادارات ابلاغ خواهد شد. فرماندار سلسله: طرح تقسيم كار ملي براي كنترل و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي به ادارات ابلاغ خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، كارگروه اجتماعي فرهنگي شهرستان با حضور اعض و به رياست آقاي خسروي در محل فرمانداري سلسله برگزار گرديد.

در اين جلسه، آقاي خسروي اظهار داشت: طرح تقسيم كار ملي براي كنترل و كاهش آسيب هاي اجتماعي در اين شهرستان جهت ابلاغ به ادارات ارسال خواهد شد.

وي با بيان اينكه در اين طرح، در مجموع 17 كميته در موضوعات گوناگون شامل كميته هاي اعتياد، حاشيه نشيني، طلاق، زنان سرپرست خانوار، آسيب ها و تهديدات امنيت اجتماعي، اختلالات رواني، فضاي مجازي و ... با محوريت ادارات و اهداف مشخص و شاخصه هاي كمي براي شهرستان تدوين شده است، تصريح كرد: اين طرح و دستورالعمل تشكيل كميته ها براي اجرا به ادارات ارسال مي شود و انتظار داريم ادارات متولي با جديت نسبت به فعال سازي آن ها اقدام و نتيجه كار را به صورت ماهانه به فرمانداري ارسال كنند.

فرماندار سلسله با تاكيد بر اينكه از همه مديران انتظار داريم بدون در نظر گرفتن جايگاه با تمام توان در اين حوزه فعاليت كنند، افزود: وظيفه فعالين فضاي مجازي و رسانه اي اين است كه اخبار اين حوزه را با دقت و بررسي لازم نشر دهند و در راستاي ريشه كن كردن آسيب هاي اجتماعي گام بردارند.

12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal