فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/06/19
فرماندار سلسله در رزمايش اقتدار عاشورايي بسيج شهرستان: اقتدار بسيج بايد در همراهي با مردم تقويت شود فرماندار سلسله در رزمايش اقتدار عاشورايي بسيج شهرستان: اقتدار بسيج بايد در همراهي با مردم تقويت شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، رزمايش اقتدار عاشورايي بسيج شهرستان سلسله با محوريت سپاه ناحيه شهرستان با حضور اعضاي شوراي تامين، امام جمعه موقت الشتر، اعضاي شوراي اداري و بسيجيان شهرستان برگزار گرديد.

در اين رزمايش فرماندار سلسله در سخناني اظهار داشت: به فرموده حضرت امام(ره) بسيجيان شجره طيبه هستند كه به هيچ گروه و جرياني تعلق ندارد و اين امر افتخاري بزرگ براي بسيج است.

آقاي خسروي با بيان اينكه افتخار مي كنيم كه امروز در جمع بسيجيان هستيم ادامه داد: بسيج نيروي عظيمي است كه براي حفظ آرمان ها و براي حفظ كشور خود از بزرگترين سرمايه خود يعني جانشان مي گذرد و اين امر محقق نخواهد شد مگر اين كه انسان بالاترين مراتب معنوي و انساني را طي كرده و بر قله انسانيت قرار گرفته باشد. وي ادامه داد: بايد بپذيريم كه دنياي امروز دنيايي پر از تحول و دگرگوني است و بسيج همچون چهار دهه گذشته در تمامي صحنه ها حضور داشته، بايد اكنون نيز پيشتاز اين عرصه مي باشد.

رئيس شوراي تامين شهرستان افزود: با توجه به برنامه ريزي و هزينه هاي بسيار زياد دشمنان كشور جهت صدمه زدن به نظام بايد توجه داشت كه دوران حمله نظامي گذشته و هدف دشمن تسخير فرهنگي جامعه مي باشد.

آقاي خسروي افزود: دشمن به دنبال ايجاد فاصله و شكاف بين مردم و دولت است و در اتفاقات دي ماه 96 مشاهده كرديم كه عده اي با برنامه ريزي و عده اي بر پايه هيجان، مطالبه و كنجكاوي وارد ميدان شدند كه بايد حساب فريب خوردگان را ازعمده ملت جدا كرد، زيرا اگر فردي از سر هيجان يا پيگيري مطالبه به اين مسائل ورود پيدا كند و به عنوان عامل بيگانه قلمداد شود اين امر منجر به ايجاد فاصله بين مردم و دولت مي شود و هدف دشمنان نيز همين امر مي باشد.

وي ادامه داد: افرادي كه از سر هيجان درگير اين مسائل شدند قابل مديريت بوده و با همدلي و همراهي شما بسيجيان، قابليت همراهي با نظام را دارند و اقتدار ما بايد در مقابل عواملي كه از روي آگاهي و عناد مي خواهند يكپارچگي و استحكام نظام را خدشه دار كنند بكار گرفته و اجازه دستيابي به روياهايشان كه ايجاد فاصله بين نظام و مردم است داده نشود.

فرماندار با اشاره به نام گذاري سال 97 به سال حمايت از كالاي ايراني اظهار داشت: مقام معظم رهبري طي ساليان اخير هشدارهايي در حوزه نام گذاري سال كه عمدتاً اقتصادي بوده اند به مسئولين نظام داده اند و ما مسئولين بايد در صدد برطرف ساختن اين مشكلات باشيم. وي ادامه داد: امسال را نيز سال حمايت از كالاي ايراني نام گذاري نموده اند بدين معنا كه با افتخار كالاي ايراني مصرف كنيم و از اين طريق به اشتغال داخلي كمك نمايئم.

وي در پايان به برخي از مسائل و مشكلات اقتصادي حاكم بر جامعه اشاره و خاطرنشان كرد: درصد كمي از مسائل اقتصادي كه اكنون درگير آن هستيم مربوط به مسائل خارجي و تحريم مي باشد و آن چه كه ممكن است ايجاد آسيب كند رفتار غلط اقتصادي مردم است كه در اين زمينه از روحانيون و علماي شهرستان انتظار داريم مصاديق اسراف و اكل مال به باطل را براي مردم تبيين نمايند.

 
 
 
 
 
 
 
 
25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal