فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/07/18
فرماندار سلسله: تعهد به سرزمين خود را خواندن حماسه هاي ملي در كودكان تقويت كنيم فرماندار سلسله: تعهد به سرزمين خود را خواندن حماسه هاي ملي در كودكان تقويت كنيم

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، آقاي شريف خسروي به مناسبت روز جهاني و هفته ملي كودك از كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان شهرستان بازديد كرد.

فرماندار سلسله در جمع كودكان و والدين آنان ضمن تبريك روز جهاني و هفته ملي كودك به همه نونهالان و كودكان به عنوان سرمايه هاي درخشان اين سرزمين، اظهار داشت: تمامي تئوري هاي مديريتي مي گويند كه شخصيت كودك تا سن هفت سالگي ساخته مي شود و لذا بايد تلاش كنيم كه كودكان خود را بر اساس آموزه هاي ديني و مدل هاي علمي تربيت نماييم.

وي با تاكيد بر اينكه بايد با زبان كودكي با فرزندان خود ارتباط برقرار نماييم، افزود: براي تحقق اين امر لازم است كه فهم و دانسته هاي خود را در ارتباط با كودكان افزايش دهيم.

نماينده عالي دولت در شهرستان سلسله با اشاره به اينكه بايد تعهد به سرزمين خود را با خواندن حماسه هاي ملي همچون شاهنامه در كودكان تقويت كنيم، خاطرنشان كرد: شخصيت كودك با تقليد از نقش پدر و مادر و بازي با همسالان ساخته مي شود و در اين راستا بايد كودكان با كانون هاي پرورش فكري و مربيان كاركشته آن ارتباط داشته باشند.

آقاي خسروي با اشاره به روز كودك و محيط زيست، گفت: محيط زيست در دست همه ما امانت است و لازم است اهميت حفظ آن را به كودكان آموخت چرا كه محيط زيست ارثيه اي براي نسل هاي آينده است و بايد از آن به درستي حفاظت و حراست كرد.

بازديد از ايستگاه نقاشي با عنوان مهرباني با حيوانات و ايستگاه ادبي با موضوع محيط زيست و حضور در جمع صميمي كودكان و نوجوانان از ديگر برنامه هاي فرماندار سلسله در اين بازديد بود.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 57
Powered by DorsaPortal