فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/07/18
فرماندار سلسله: شاخه زني درختان سطح شهرستان انجام شود فرماندار سلسله: شاخه زني درختان سطح شهرستان انجام شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، آقاي خسروي روز سه شنبه در جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان در سالن جلسات فرمانداري، با اشاره به اينكه در اراتباط با بحران اصل اساسي، غافل گيري است، اظهار داشت: در هنگام وقوع بحران بايد بر فضا و شرايطي مديريت كنيم كه از قبل نداشته ايم.

وي افزود: استان لرستان همواره با انواع مخاطرات روبرو است و به دليل كوهستاني بودن منطقه داراي مسيل هاي زيادي است كه زنگ بيدارباشي براي تمامي مديران دستگاه هاي اجرايي است.

آقاي خسروي با تاكيد بر اينكه تمامي مديران شهرستان عضو ستاد بحران بوده و در آن مسئوليت دارند، عنوان كرد: با توجه به نزديك بودن به آغاز بارش ها لازم است كه تمامي مديران دستگاه هاي اجرايي همواره در دسترس باشند.

فرماندار سلسله غيرقابل پيش بيني بودن، تهديد كننده بودن، كاهش سطح كنترل پذيري و به هم ريختگي ساختار نظام تصميم گيري را از مهمترين شاخصه هاي بحران عنوان و خاطرنشان كرد: گاهي وقت ها بحران ها انساني هستند و اگر تمرين در مديريت بحران داشته باشيم مي توانيم وقايع را كنترل نماييم بدون اينكه به كسي آسيب برسد.

رئيس ستاد بحران سلسله با اشاره به اينكه در هنگام وقوع بحران قدرت هيجاني افراد افزايش مي يابد، افزود: بايد در چنين مواقعي بدترين شرايط را در نظر گرفت تا بهترين تصميم ها را اتخاذ كرد.

آقاي خسروي با تاكيد بر پاكسازي و لايروبي پل هاي شهرستان، خاطرنشان كرد: لازم است كه انجام طرح مطالعاتي جمع آوري آبهاي سطحي الشتر در دستور كار قرار گيرد.

وي با تاكيد بر اينكه مهمترين ماموريت ما پيشگيري است كه بايد به درستي انجام شود، اظهار داشت: به منظور آمادگي تمامي دستگاه هاي اجرايي عضو ستاد، مانور مقابله با بحران در شهرستان برگزار مي شود و هركدام از كارگروه هاي عضو ستاد تا حداكثر دو هفته ديگر موظف به برگزاري يك مانور جهت آمادگي بيشتر هستند.

فرماندار سلسله گفت: شهرداري هاي الشتر و فيروزآباد ظرف مدت 10 روز بايد نسبت به شاخه زني درختاني كه ممكن است براي شبكه برق شهرستان ايجاد مشكل نمايند اقدامات لازم را صورت دهند.

 
 
 
 
12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal