فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/11/20
در هفتمين روز از دهه مبارك فجر؛ اولين پارك شهر فيروزآباد سلسله به بهره برداري رسيد در هفتمين روز از دهه مبارك فجر؛ اولين پارك شهر فيروزآباد سلسله به بهره برداري رسيد

همزمان با هفتمين روز از دهه مبارك فجر، اولين پارك شهر فيروزآباد شهرستان سلسله با حضور فرماندار و جمعي از مسئولان شهرستاني به بهره برداري رسيد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، شهردار فيروزآباد در آيين بهره برداري از اين طرح گفت: پارك شهر فيروزآباد به مساحت 10 هزار مترمربع و در سه فاز طراحي شده است كه امروز فاز اول آن با مساحت سه هزار و 273 مترمربع به بهره برداري رسيده است.
وي با اشاره به صرف پنج ميليارد و 500 ميليون ريال هزينه براي بهره برداري از اين طرح، عنوان كرد: اين پارك مجهز به نمازخانه و سرويس هاي بهداشتي مجزا بوده و رمپ و راه هاي دسترسي جهت معلولين و جانبازان طبق استاندارد مقررات ملي در آن طراحي و اجرا شده است.
مينايي افزود: همچنين وسايل بازي، ورزشي و مبلمان كامل در پارك نصب و يك آبشار مصنوعي زيبا نيز در پارك براي جذب مسافران طراحي و اجرا شده است.
وي گفت: به دليل اينكه شهر فيروزآباد در محدوده كريدور غرب به جنوب كشور قرار دارد، احداث اين پارك مي تواند در ايام گردشگري مي تواند باعث ماندگاري گردشگران در اين شهرستان شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal