فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/11/23
حضور پرشور مردم ولايتمدار سلسله در راهپيمايي 22 بهمن حضور پرشور مردم ولايتمدار سلسله در راهپيمايي 22 بهمن

مردم شهرستان سلسله با وجود بارش برف، همزمان و همصدا با سراسر كشور در راهپيمايي 22 بهمن چهلمين فجر انقلاب را جشن گرفتند.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، بسياري از مردم شهرستان سلسله از همان ابتداي صبح خود را براي حضور پرشور و گسترده در راهپيمايي 22 بهمن، به ميدان امام رسانده بودند و با وجود بارش برف همچنان مشتاقانه، نواي وحدت و همدلي سر مي دادند.
امروز مردم شهرستان سلسله بار ديگر ثابت كردند كه همچون گذشته به ارزش هاي انقلاب و آرمان هاي امام راحل پايبند هستند و در بيعت با ولايت فقيه ذره اي از اعتقادات خود كوتاه نمي آيند.
مردم شهرستان سلسله در زير بارش برف با سر دادن نداي الله اكبر، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر آل سعود، تا زنده ايم رزمنده ايم، خوني كه در رگ ماست هديه به رهبر ماست، مسير ميدان امام به چهار راه آموزش و پرورش را طي كردند و با حضور در جايگاه و سر دادن خروش الله اكبر عزم خود را در همراهي با انقلاب و انزجار از استكبار و ايادي دست نشانده اش به نمايش گذاشتند.
از نكات بارز راهپيمايي پرشور مردم شهرستان سلسله مي توان به حضور عشاير غيور، كودكان، نوجوانان، زنان و كهنسالاني اشاره كرد كه بي هيچ چشمداشتي و در حمايت از انقلاب و پايبندي به آرمان هاي والاي آن و بيعت با ولايت فقيه به صحنه حضور آمده بودند.
در اين راهپيمايي امام جمعه، فرماندار سلسله، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج، اعضاي شوراي تامين، معاونين فرماندار و جمعي از مسئولان حضور داشتند.
در پايان راهپيمايي نيز ضمن قرائت قطعنامه سراسري 22 بهمن، پرچم استكبار به آتش كشيده شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal