فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1397/12/19
فرماندار سلسله: خاطرات خانواده شهدا بايد مستند سازي شود فرماندار سلسله: خاطرات خانواده شهدا بايد مستند سازي شود

فرماندار سلسله گفت: خاطرات خانواده شهدا به عنوان گنجينه اي عظيم از ارزش هاي معنوي بايد مستند شده و شرح اين شهات ها را به نسل هاي بعد انتقال دهيم.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، آقاي خسروي در ديدار با پرسنل اداره بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان به مناسبت سالروز تاسيس بنياد شهيد در سالن جلسات فرمانداري، داشت: خانواده هاي شهدا و جانبازان براي پر بارشدن درخت انقلاب اسلامي كه در شرايط كنوني نيازمند مراقبت بيشتري است، هزينه داده اند و لذا حفظ حرمت و عزت نفس آنان بر همه ما واجب است.
وي با تاكيد بر اينكه والدين شهدا نيازمند توجه و مراقبت بيشتري هستند، افزود: اگر والدين شهدا به عنوان ارباب رجوع مراجعاتي دارند، بايد مراقبت و رسيدگي هاي لازم و بموقع صورت گيرد و اگر مراجعاتشان نيازمند اقداماتي است به موقع عمل و رسيدگي شود.
فرماندار سلسله با تاكيد بر تدارك ديدارهاي منظم با خانواده شهدا، خاطرنشان كرد: والدين شهدا بايد به طور مرتب سركشي شوند، نبايد اين سرمايه هاي ارزشمند را از دست بدهيم.
نماينده عالي دولت در شهرستان سلسله با بيان اينكه شهيدان از همه هستي خود گذشتند تا امنيت و آرامش را براي ما به ارمغان آورند، خاطرنشان كرد: امروز اقتدار و صلابت ما مديون حماسه آفريني شهيدان و ايثار گراني است كه از همه تعلقات دنيوي خود گذشتند و به قرب الهي نائل آمدند.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان سلسله نيز در اين ديدار اظهار داشت: شهيدان و ايثارگران مظهر صلابت و اقتدار اين مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاريخ ايران اسلامي تا هميشه خواهد درخشيد.
حجت زريني با بيان اينكه ايثار و از خود گذشتگي شهدا از مهمترين عوامل حفظ انقلاب است، عنوان كرد: ما مردم ايران اسلامي بايد قدردان خون شهدا و فداكاري ايثارگران باشيم اميد است بتوانيم شهدا را سرلوحه كار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهيم.
وي با بيان اينكه خانواده شهدا با تقديم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام كار بزرگي را انجام دادند، افزود : خانواده هاي معظم شهدا و ايثار گران با تقديم بهترين عزيزان خود در راه دفاع از آرمان هاي كشور و مرزهاي آن كاري بزرگ و ستودني انجام دادند كه اين مهم افتخار بزرگي براي تمام ملت ايران است.
زريني با اشاره به اينكه اميد است بتوانيم وظايف خود در را در راستاي خدمت رساني به خانواده معظم شهدا و ايثارگران به نحو مطلوب انجام دهيم تا در پيشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مديون خون شهدا نباشيم، بيان كرد: اميدواريم توفيق خدمت به خانوادهاي شهدا و ايثار گران را به معناي واقعي داشته باشيم.
در اين ديدار رئيس اداره بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان بخشي از عملكرد و خدمات اين اداره را در سال گذشته به فرماندار شهرستان ارائه داد.
شهرستان سلسله 296 شهيد تقديم انقلاب اسلامي كرده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal