فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1396/01/16
برگزاري جلسه هماهنگي و برنامه ريزي مراسم معنوي اعتكاف شهرستان سلسله برگزاري جلسه هماهنگي و برنامه ريزي مراسم معنوي اعتكاف شهرستان سلسله

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سلسله، باتوجه به نزديك شدن زمان مراسم معنوي اعتكاف و ضرورت برگزاري با شكوه اين مراسم، جلسه هماهنگي و برنامه ريزي برنامه هاي فرهنگي و پشتيباني اعتكاف با حضور حجت الاسلام صالحي امام جمعه موقت الشتر، آقاي مهدوي كيا معاون فرماندار و ساير اعضاي محترم در دفتر امام جمعه الشتر برگزار گرديد.

در اين جلسه ججت الاسلام صالحي امام جمعه موقت در سخناني با تبريك پيشاپيش ميلاد با سعادت حضرت علي(ع) بيان داشت: مراسم معنوي اعتكاف اثرات بسيار مثبتي به خصوص بر روي جوانان، نوجوانان و دانشجويان دارد و رهبر معظم انقلاب نيز همواره بر برگزاري باشكوه اين مراسم معنوي تاكيد نموده اند.

وي افزود: در دنياي كنوني و با توجه به هجمه هاي فرهنگي دشمنان كه اعتقادات جوانان ما را نشانه گرفته است برپايي اين مراسمات نقشه هاي آنان را در منحرف نمودن اين قشر از جامعه نقش برآب مي كند.

حجت الاسلام صالحي در ادامه از ادارات و دستگاه هاي اجرايي شهرستان خواست تا به نحو مناسب در برگزاري اين مراسم شركت كنند زيرا شركت و حمايت از اين مراسم يك سرمايه گذاري معنوي است و اثرات بسيار خوبي بر سلامت جامعه خواهد داشت.

در ادامه آقاي مهدوي كيا معاون فرماندار سلسله با تبريك ميلاد با سعادت مولي الموحدين حضرت علي(ع) و با تبريك ايام ماه مبارك رجب بيان داشت: در اين مراسم معنوي كه درمساجد شهرستان سلسله برگزار خواهد شد همه با اعتقاد حضور خواهند داشت و در اين خصوص همه دستگاه ها خدمات رساني مطلوبي را در مساجد شهر و روستا در زمان اعتكاف ارائه خواهند نمود .وي در ادامه از اعتكاف به عنوان يكي از مهم ترين برنامه هاي سازنده اخلاقي و معنوي نام برد و افزود: اعتكاف محيط تربيتي و داراي فضاي معنوي و اخلاقي است و نبايد به فرصتي براي تبليغات انتخاباتي تبديل شود. معاون فرماندار در ادامه تصريح كرد: مجموعه فرمانداري نيز هماهنگي هاي لازم را در خصوص برگزاري باشكوه مراسم معنوي اعتكاف به عمل خواهد آورد.

در ادامه جلسه، حاضرين به طرح نظرات خود پرداختند و در پايان تصميماتي اتخاذ گرديد.

تعداد بازدید : 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal