فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1396/07/16
برگزاري جلسه ستاد مردمي اربعين حسيني در شهرستان سلسله برگزاري جلسه ستاد مردمي اربعين حسيني در شهرستان سلسله

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، جلسه ستاد مردمي اربعين به رياست مهندس فلاح نژاد در محل فرمانداري سلسله برگزار گرديد.

در اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين هاشمي، مسئول ستاد اربعين استان لرستان با اشاره به حضور فعال اين استان در حماسه باشكوه اربعين در سال گذشته گفت: اربعين حسيني مراسمي بين المللي است و همانطور كه عاشورا تماما مردميست بايد مراسم اربعين را هم مردمي برگزار كنيم و اين مراسم را به يك گفتمان حسيني در سرار كشور و در عرصه بين المللي تبديل نمايم.

 مسئول ستاد اربعين استان لرستان در ادامه با بيان اينكه در سال 95 استان لرستان با برپايي 10 موكب در شهرهاي نجف وكربلا به زوار ابا عبدالله الحسين(ع) خدمت رساني كرد خاطر نشان نمود: امسال با توجه به گستردگي و استقبال مردم از اين حركت عظيم شرايط اسكان 5000نفر را در 10مدرسه شهركربلا و 5000نفر را در 6پادگان شهر نجف فراهم كرده ايم .

مسئول ستاد اربعين استان لرستان گفت: انتظار ميرود مسئولين ونهادي شهرستان سلسله همكاري  وهماهنگي لازم را جهت جمع آوري نذورات و كمك هاي مردمي داشته باشند .

درادامه اين جلسه مهندس فلاح نژاد فرماندار ضمن خير مقدم به حاضرين در جلسه از حمايت حداكثري مجموعه فرمانداري و ادارات اين شهرستان با اين ستاد خبر و ابراز داشت: مردم شهرستان سلسله ارادت خاصي به اهل بيت (ع) دارند و ما وظيفه خود ميدانيم تمام توان خود را در جهت هرچه باشكوه تر برگزار شدن پياده روي ارعين بكار گيريم.

مهندس فلاح نژاد با اشاره به شكوه حركت جهاني اربعين خاطرنشان كرد: مراسم اربعين يك مراسم سياسي عباديست كه ميتوان گفت از بزرگترين اجتماعات بشري است.

وي افزود: هرساله اين حركت جهادي ابعاد گسترده تري در ابعاد سياسي و عبادي به خود مي گيرد كه از بعد سياسي يك نشانه قدرتي است كه ايادي آمريكا در منطقه و خود آمريكا بدانند كا با چه سد عظيمي روبرو هستند.

در پايان اين جلسه  اعضاي ستاد مردمي اربعين استان لرستان و شهرستان سلسله برنامه ريزي لازم را جهت جمع آوري نذورات و كمك هاي مردمي  انجام دادند.

تعداد بازدید : 10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal