فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/08/14
امام جمعه الشتر: ملت ايران در اين راهپيمايي وفاداري به انقلاب را نمايش داد امام جمعه الشتر: ملت ايران در اين راهپيمايي وفاداري به انقلاب را نمايش داد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، حجت الاسلام والمسلمين سيدسجاد موسوي در راهپيمايي يوم الله 13 آبان در جمع راهپيمايان اين شهرستان اظهارداشت: راهپيمايي امروز وفاداري به آرمان هاي انقلاب و گام برداشتن در راستاي منويات مقام معظم رهبري است.
وي با اشاره به همزماني يوم الله 13 آبان با مناسبت هاي دهه آخر صفر افزود: اين همزماني درس بزرگي براي ملت با بصيرت ايران اسلامي است كه عليرغم تهديدهاي استكبار آمدند تا با گام هاي استوار خود مكتب اسلام و مسير حركت ايران اسلامي را به مستكبرين نشان دهند.
امام جمعه الشتر با تاكيد براينكه ايستادگي و مقاومت ابتر نبوده و نخواهد ماند، بيان كرد: ملت ايران اسلامي با بهره گيري از مكتب اباعبدالله الحسين(ع) بر همان آرمان ها و اصول آغازين انقلاب استوار است.
حجت الاسلام والمسلمين موسوي با اشاره به اينكه مصداق بارز شيطان كه در قرآن تبعيت از آن حذر شده، استكبار است، اضافه كرد: امروز دشمنان پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب عظمت و شكوه ايران اسلامي را عليرغم همه تهديدها و تحريم ها مي بينند.
وي تصريح كرد: دشمنان ايران اسلامي بدانند كه ملت ايران به بركت خون شهدا و صبر و مقاومت خانواده هاي آنها و جانبازان و ايثارگران انقلاب ذره اي از آرمان هاي خود كوتاه نخواهد آمد.

امام جمعه الشترگفت: ملت ايران با حضور پرشور و گسترده خود در راهپيمايي يوم الله 13 آبان نشان دادند كه به آرمان ها وارزش هاي انقلاب وفادار هستند.

 راهپيمايان در پايان اين مراسم پس از قرائت قطعنامه پرچم آمريكا را به آتش كشيدند.

 
 
 
 
 

تعداد بازدید : 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal