فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1396/07/18
برگزاري جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان سلسله برگزاري جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان سلسله

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان با حضور اعضاي ستاد و به رياست مهندس فلاح نژاد فرماندار در محل فرمانداري سلسله برگزار گرديد.

در اين جلسه مهندس فلاح نژاد فرماندار در سخناني بيان داشت: بر اساس آمار جمعيتي يك سوم جمعيت كشور را قشر جوان تشكيل مي دهند و جوان و آماده به كار بودن بودن جمعيت كشور فرصتي تاريخي براي كشور است و بايد با برنامه ريزي و كار كارشناسي شده از اين پتانسيل در راستاي توسعه همه جانبه كشور استفاده شود.

 فرماندار شهرستان سلسله در ادامه به شرايط جامعه و وجود نيروي فعال جوان در آن اشاره و با انتقاد از عدم توجه كافي به حوزه جوانان، بر لزوم برنامه ­ريزي صحيح در اين حوزه تاكيد كرد. مهندس فلاح نژاد با اشاره به نقش حساس و مهم جوانان در آينده كشور و مسائل و مشكلاتي از قبيل بيكاري، تحصيل، ازدواج و آسيب هاي اجتماعي كه گريبانگير اين قشر است، خواستار توجه هر چه بيشتر و ايجاد روح اميد در جوانان شد و اين امر را مستلزم برنامه ريزي دقيق در حوزه جوانان دانست.

نماينده عالي دولت در شهرستان در ادامه افزود: ما بايد در زمينه تربيت اين نسل نهايت تلاش خود را به كار گيريم زيرا در دنياي پر مخاطره امروز دشمنان با هدف قرار دادن جوانان سعي دارند اعتقادات و ارزش هاي آن ها را نابود كنند كه اين امر لزوم تربيت صحيح اين قشر را ضروري مي سازد و كوتاهي در تربيت سالم آن ها صدمات جبران ناپذيري را به كشور تحميل مي كند.

مهندس فلاح نژاد در پايان خاطرنشان كرد: بر اساس آيين‌نامه شوراي عالي جوانان كشور در زير مجموعه اين ستاد كميته هايي تشكيل مي شود تا امور مربوط به جوانان را در شهرستان بصورت كارشناسي شده بررسي و براي تصميم گيري نهايي به ستاد ساماندهي امور جوانان گزارش كنند.

تعداد بازدید : 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal