فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/01/25
مديرعامل بانك توسعه تعاون كشور در سلسله: 2500 فقره تسهيلات به سيلزدگان لرستان پرداخت مي شود مديرعامل بانك توسعه تعاون كشور در سلسله: 2500 فقره تسهيلات به سيلزدگان لرستان پرداخت مي شود

مديرعامل بانك توسعه تعاون كشور، گفت: به منظور كمك به سيلزدگان لرستان، 2500 فقره تسهيلات در قالب قرض الحسنه و جعاله تعمير مسكن پرداخت مي شود.


به گزارش
روابط عمومي فرمانداري سلسله، حجت الله مهديان روز يكشنبه در ديدار با فرماندار سلسله در دفتر فرماندار، با اشاره به سيل اخير و خسارت هاي فراواني كه به استان لرستان وارد كرده است، اظهار داشت: با هماهنگي ستاد مديريت بحران لرستان شرايطي براي دريافت تسهيلات به سيلزدگان ايجاد كرده ايم كه به نفع آنهاست و لازم است كه شهرستان نيز سهم خود را از اين تسهيلات دريافت نمايد.
وي با اشاره به چگونگي اين تسهيلات، عنوان كرد: يكهزار فقره از اين تسهيلات، قرض الحسنه 50 ميليون ريالي با نرخ چهار درصد و بازپرداخت 60 ماهه و يكهزار و 500 فقره نيز جعاله تعمير مسكن 150 ميليون ريالي با بازپرداخت پنج ساله است.
مهديان با اشاره به تسهيلات خريد كالاي ايراني، خاطرنشان كرد: در قالب اين طرح نيز بدون محدوديت به تمام متقاضيان تسهيلات 500 ميليون ريالي با بازپرداخت 36 ماهه پرداخت مي شود.
مديرعامل بانك توسعه تعاون كشور با اشاره به اينكه طرح وفاق، فرصت خوبي براي همدردي با سيلزدگان است، گفت: در اين طرح افرادي كه مي خواهند به سيلزدگان كمك كنند اما بضاعت مالي آنها اجازه نمي دهد، مي توانند در قالب گروه به بانك معرفي شوند كه از 5 ميليون ريال تا سقف 50 ميليون ريال به آنان پرداخت و به حساب نهادهاي حمايتي براي كمك به سيلزدگان واريز مي شود كه براي ادارات دولتي كه مي خواهند در كمك به سيلزدگان سهيم باشند، فرصت بسيار خوبي است.

 
 
 

 

 

 


7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal