فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/01/26
فرماندار سلسله: راه ارتباطي روستاي چشمه طلا در سلسله برقرار شد فرماندار سلسله: راه ارتباطي روستاي چشمه طلا در سلسله برقرار شد

خرم آباد- ايرنا- فرماندار سلسله گفت: راه ارتباطي روستاي اسحاق آباد به چشمه طلا در منطقه قلايي كه بر اثر طغيان كشكان رود و تخريب پل ارتباطي، قطع شده بود، پس از گذشت 2 هفته از سيل اخير بازگشايي شد.


شريف خسروي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، با اشاره به تلاش هاي فراوان مديريت بحران شهرستان براي برقراري ارتباط اين مسير، اظهار داشت: با همكاري اداره كل راهداري زنجان كه به عنوان استان معين شهرستان سلسله انتخاب شده بود مسير اسحاق آباد به چشمه طلا امروز بازگشايي شد و اكنون تردد در اين مسير امكانپذير است. 
وي با اشاره به تدبيرهاي از پيش انديشيده شده براي منطقه قلايي، افزود:با توجه به پيش بيني هاي هواشناسي مبني بر وقوع سيل در استان و به تبع آن در شهرستان ها، يك دستگاه بولدوزر در روستاي چشمه طلا مستقر شد كه پس از سيل بلافاصله راننده بولدوزر از طريق بالگرد براي بازگشايي مسير به روستا فرستاده شد. 
خسروي با اشاره به انحراف مسير عبور كشكان رود به دليل تخريب ديواره خاكي جنوب پل ارتباطي بر اثر طغيان رودخانه، عنوان كرد: در بازگشايي اين مسير كه به علت حجم بالاي سيلاب، بين ديواره جنوبي پل و مسير ارتباطي دره اي به طول 30 متر و عمق 8 متر ايجاد شده بود تلاش اعضاي ستاد مديريت بحران شهرستان و بويژه همكاري خالصانه راهداري زنجان كه كاملا در خدمت منطقه محروم قلايي بودند نقش بسيار مهمي داشت. 
وي با اشاره به روستاي چم گرگعلي منطقه قلايي، خاطرنشان كرد: به فوريت عمليات ريزش برداري مسير ارتباطي اين روستا نيز كه بر اثر رانش مسدود شده آغاز خواهد شد و به منظور رعايت پدافند غيرعامل، يك راه ارتباطي براي روستاي چم گرگعلي و روستاهاي در مسير آن كشيده مي شود. 
فرماندار سلسله گفت: در عين حال، تمامي پلهاي روستاي لعل آباد نيز تا كمتر از 10 روز ديگر دال گذاري و نصب خواهد شد و كاري كه بيش از 10 سال است معطل مانده، انجام خواهد شد. 
وي با اشاره به اينكه برق دو روستاي منطقه كه به دليل قطع راه ارتباطي امكان وصل شدن نداشت نيز به زودي وصل مي شود، ادامه داد: خوشبختانه اكنون تمامي خدمات در روستاهاي قطع ارتباط شده برقرار است اما تنها گله مندي از شركت مخابرات وجود دارد. 
خسروي افزود: از فردا نيز اكيپ هاي هلال احمر، شبكه بهداشت، كميته امداد، بهزيستي و يك اكيپ مردمي نيز به منظور پخت غذاي گرم براي اهالي در منطقه مستقر خواهند شد. 
وي با قدرداني از فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان كه با حضور در ميان مردم و برخي روستاها باعث دلگرمي بوده است، گفت: از خدمات فرمانده انتظامي و پرسنل شهرستان نيز كه با حضور در بين مردم و برقراري امنيت نقش مهمي ايفا كردند قدرداني مي شود. 
فرماندار سلسله همچنين از نيروي زميني ارتش نيز كه با اعزام اكيپ هاي مهندسي و غواصي و ارسال قايق تلاش براي برقراري ارتباط با روستاهاي منطقه را داشتند قدرداني كرد. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal