فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/02/23
فرماندار سلسله: گازرساني به شهرك صنعتي سلسله ضروري است فرماندار سلسله: گازرساني به شهرك صنعتي سلسله ضروري است

فرماندار سلسله گفت: با انجام گازرساني به شهرك صنعتي سلسله كليه زيرساخت هاي لازم براي سرمايه گذاراني كه ميل به سرمايه گذاري در اين شهرك را دارند فراهم مي شود.

 

به گزارش روابط عمومي فرماانداري سلسله، آقاي خسروي در نشست رفع مشكلات گازرساني به شهرك صنعتي الشتر كه با حضور معاون شركت شهرك هاي صنعتي لرستان در سالن جلسات فرمانداري شهرستان برگزار شد، اظهارداشت: احداث شهرك صنعتي سلسله مي تواند در افزايش توليد و ايجاد اشتغال پايدار براي جوانان منطقه نقش موثري داشته باشد.
وي افزود: اقتصاد شهرستان سلسله بر پايه كشاورزي استوار است و فراهم شدن تمامي زيرساخت هاي لازم در اين شهرك مي تواند نقش مهمي در جذب سرمايه گذاران داشته باشد لذا اهالي منطقه نيز بايد همكاري لازم را در اين خصوص انجام دهند.
وي اضافه كرد: مي توان با احداث صنايع تبديلي و تكميلي مرتبط با بخش كشاورزي و ساير زيربخش هاي آن هم توليد منطقه را افزايش داد و هم به اشتغالي پايدار براي جوانان دست يافت.
فرماندار سلسله با تاكيد بر لزوم همكاري اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان براي پيشبرد عمليات گازرساني به شهرك و استفاده از حريم راه، بيان كرد: راهداري شهرستان بايد ظرف يك هفته نسبت به تحويل حريم تاسيساتي راه به شركت گاز اقدام نمايد و شركت گاز نيز بايد به محض تحويل، عمليات گازرساني را با سپردن به پيمانكار مربوطه آغاز نمايد.
خسروي ادامه داد: شركت گاز نيز بايد ظرف مدت يك هفته پس از اجراي عمليات گازرساني حق زراعت كشاورزان در مسير گازرساني به شهرك را به قيمت كارشناسي شده به كشاورزان پرداخت نمايد.
به گفته پيمانكار طرح،2 هزار و 936 متر طول مسير گازرساني به شهرك صنعتي الشتر است كه تاكنون 570 متر حفر كانال صورت گرفته است.
 
است
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal