فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/02/24
فرماندار سلسله: با باندهاي سازمان يافته قاچاق كالا برخورد شود فرماندار سلسله: با باندهاي سازمان يافته قاچاق كالا برخورد شود

فرماندار سلسله با تاكيد بر ملايمت با مردم و برخورد با باندهاي سازمان يافته قاچاق كالا، گفت: اگر جلوي قاچاق كالا به صورت سازمان يافته گرفته شود، بسياري از مشكلات اجتماعي هم كم خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، آقاي خسروي در نشست كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز در سالن جلسات فرمانداري، اظهار داشت: ضعيف شدن ارزش ريال در برابر ارزهاي بين المللي كه ناشي از برخي سياست هاي داخلي و تحريم هاي خارجي است باعث شده كه گرايش مردم براي حفظ دارايي هايشان به سمت تبديل ريال به دلار و يورو و ساير ارزهاي بين المللي افزايش يابد .
وي عنوان كرد: به گفته مقام هاي مسئول حدود چهل ميليارد دلار يعني بيش از يكسال درآمد نفتي ما در چند سال اخير در خانه ها حبس شده است كه فرصت هاي مبادلاتي را از ما مي گيرد و لذا ضروري است كه غير از مواردي كه مردم به آن نياز دارند با كساني كه به صورت شبكه اي اقدام به حبس مي كنند برخورد لازم صورت گيرد.
آقاي خسروي با اشاره به قاچاق كالا، خاطرنشان كرد: تاكيد ما بر همكاري با مردم است، اكنون قاچاق تنها مختص كالا نيست بلكه دارو و ساير اقلام اساسي مردم هم شامل اين موضوع مي باشد لذا در حالي كه بايد حركت به سمت حمايت از توليد باشد اما بايد در مصاديق، موجبات آزار مردم را فراهم نكنيم.
فرماندار سلسله با تاكيد بر ملايمت با مردم و برخورد با باندهاي سازمان يافته قاچاق كالا، ادامه داد: اگر جلوي قاچاق كالا به صورت سازمان يافته گرفته شود، بسياري از مشكلات اجتماعي هم كم خواهد شد.
نماينده عالي دولت در شهرستان سلسله با تاكيد بر ورود جدي شبكه بهداشت و درمان به موضوع قهوه خانه ها و قليان سراها، گفت: متاسفانه شبكه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت روستاها نيز ورود جدي و شايسته نداشته است.
آقاي خسروي با تاكيد بر اينكه دستگاه هاي نظارتي نبايد اجازه دهند دستگاه هاي خدماتي كم كار باشند، عنوان كرد: لازم است كه بازرسان صنعت و معدن حضور جدي و موثري در بازار داشته باشند، دستگاه قضا و تعزيرات هم هرجا كه نياز باشد ورود جدي خواهند داشت.
نماينده عالي دولت در شهرستان با اشاره به گزارش هاي رسيده مبني بر توزيع خارج از شبكه آرد در شهرستان، گفت: در مجموع نظارت بر نحوه توزيع كالاهاي اساسي، يارانه اي و تنظيم بازاري بايد به نحو احسن صورت بگيرد.
وي افزود: همچنين گزارش هايي رسيده كه توزيع نهاده هاي دامي در سطح شهرستان در برخي موارد با قيمت آزاد انجام مي شود كه نيازمند برخورد جدي در اين حوزه هستيم. 
 
 
 
 
 
 
 
4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal