فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/03/19
كاروان سلامت به مناطق محروم بسطام و قلايي سلسله ارسال مي شود كاروان سلامت به مناطق محروم بسطام و قلايي سلسله ارسال مي شود

با هدف رسيدگي بيشتر به وضعيت بهداشتي مردم مناطق محروم، كاروان سلامت جمعيت هلال احمر قم به مناطق محروم بسطام و قلايي سلسله ارسال مي شود.

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، آقاي خسروي با قدرداني از جمعيت هلال احمر قم در راستاي ارسال كاروان سلامت به مناطق سيلزده محروم شهرستان، اظهار داشت: قلايي و بسطام جزو مناطق محروم شهرستان هستند كه در سيل اخير دچار خسارتهايي شدند و راه ارتباطي برخي از روستاهاي اين مناطق در جريان سيل قطع و روند امدادرساني با آنها را با مشكلاتي مواجه كرد.

وي با تاكيد بر لزوم ارائه خدمات بهداشتي به مردم اين مناطق، عنوان كرد: لازم است قبل از استقرار اكيپ كاروان سلامت، نيازسنجي هاي لازم درخصوص خدمات موردنياز مردم اين مناطق صورت بگيرد تا كاروان سلامت جمعيت هلال احمر قم بتواند خدمات مطلوب تري به اهالي ارائه دهد.

اميرحسين عليمرداني معاون داوطلبان جمعيت هلال احمر قم نيز با اشاره به سيل اخير و حضور قابل دفاع جمعيت هلال احمر در ميان مردم و امدادرساني به سيلزدگان، اظهار داشت: ارائه خدمات پزشكي، تهيه دارو و مشاوره رايگان، آموزش‌هاي امدادي و توزيع پك هاي غذايي در اين كاروان‌ها به مردم مناطق محروم ارائه مي شود.

وي عنوان كرد: طرح كاروان سلامت از طرح‌هاي ملي جمعيت هلال احمر است كه با هدف كمك به بهبود سطح سلامت محرومان، ايجاد زمينه رشد و توسعه سلامت در مناطق محروم، ارتقاء و بهبود كيفيت زندگي نيازمندان با حفظ كرامت انساني و ايجاد مشاركت موثر در بين داوطلبان برگزار مي‌شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal