فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/06/08
در ششمين روز هفته دولت؛ 2 طرح عمراني در سلسله بهره برداري شد در  ششمين روز هفته دولت؛ 2 طرح عمراني در سلسله بهره برداري شد

همزمان با ششمين روز از هفته دولت 2 طرح عمراني با حضور معاون عمران و برنامه ريزي فرمانداري سلسله و جمعي از مسئولان شهرستان بهره برداري شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، روز پنجشنبه در ششمين روز از هفته دولت دو طرح عمراني آسفالت معابر شهر فيروزآباد و مجتمع خدمات رفاهي سراب زز در شهرستان سلسله به بهره برداري رسيد.

شهردار فيروزآباد در آيين بهره برداري از آسفالت معابر شهر فيروزآباد، گفت: طرح آسفالت معابر سطح شهر فيروزآباد با صرف اعتباري بالغ بر دو ميليارد ريال به انجام رسيده است.

رضا مينايي با بيان اينكه با انجام اين طرح تمام معابر شهر فيروزآباد آسفالت يا بتن شده است و ديگر هيچ معبر زير رفت و آمدي در شهرستان وجود ندارد كه خاكي باشد، عنوان كرد: طرح فعلي با مساحت پنج هزار متر مربع از محل قير يارانه اي كه سازمان شهرداري ها در اختيار شهرداري فيروزآباد قرار داده انجام شده است.

وي افزود: در سالهاي اخير 90 درصد كوچه ها و بسياري از خيابان هاي شهر فيروزآباد خاكي يا شن ريزي بودند كه خوشبختانه اكنون همگي آسفالت و بتن شده اند و حدود 40 هزار متر مربع خيابان جديد نيز در شهر ايجاد شده است.

در آييني ديگر مجتمع خدمات رفاهي سراب زز با حضور معاون عمران و برنامه ريزي فرمانداري سلسله و جمعي از مسئولان شهرستان به بهره برداري رسيد.

به گفته رئيس ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري سلسله براي اين طرح 400 ميليون تومان هزينه صرف شده است و با بهره برداري از آن زمينه اشتغال 25 نفر بصورت مستقيم و غيرمستقيم در شهرستان فراهم شده است.

سراب زز در روستاي جوانمرد واقع شده كه از سوي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به عنوان روستاي هدف گردشگري انتخاب شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید : 14
Powered by DorsaPortal