فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/06/14
گلزار شهداي سلسله غباروبي و عطرافشاني شد  گلزار شهداي سلسله غباروبي و عطرافشاني شد

 

به مناسبت گراميداشت هفته امر به معروف و نهي از منكر، گلزار شهداي سلسله با حضور جمعي از مسئولان شهرستان غباروبي و عطرافشاني شد.

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، امام جمعه الشتر در آيين غباروبي گلزار شهداي شهرستان با اشاره به فلسفه قيام عاشورا، اظهار داشت: امر به معروف و نهي از منكر مهم ترين هدف قيام عاشورا بود و امام حسين (ع) در روز عاشورا با هدف زنده نگه داشتن اسلام و احياي امر به معروف و نهي از منكر ، قيام كرد.

حجت الاسلام سيد سجاد موسوي با بيان اينكه شهدا در راه انقلاب، نظام و دفاع از حيثيت انقلاب در برابر دشمن شهيد شدند، عنوان كرد: شهداي امر به معروف و نهي از منكر مدافع حكم الهي و شهيد انجام وظيفه ديني هستند و شهادت اين شهيدان در راستاي شهادت شهداي كربلا است.

وي فريضه مهم امر به معروف و نهي از منكر را دستاورد پيامبران و ائمه اطهار (ع) در طول تاريخ بيان كرد و گفت : همه فرستادگان خداوند ،آمر به معروف و ناهي از منكر بودند تا هدايت امت خود را براساس ارزشهاي الهي بدست گيرند.

در اين مراسم امام جمعه الشتر، فرماندار، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج الشتر، فرمانده انتظامي شهرستان و جمعي از مسئولان شركت داشتند.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 15
Powered by DorsaPortal