فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/07/15
فرماندار در ديدار با دبيران احزاب اصلاح طلب؛ استحكام يك حزب به حركت در چارچوب وابسته است فرماندار در ديدار با دبيران احزاب اصلاح طلب؛ استحكام يك حزب به حركت در چارچوب وابسته است

فرماندار سلسله گفت: استحكام يك حزب به حركت در چارچوب اساسنامه حزبي وابسته است و مطالبات احزاب بايد درراستاي فعاليتهاي فكري مرتبط باشد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، آقاي شريف خسروي در نشست با دبيران احزاب اصلاح طلب شهرستان در سالن جلسات فرمانداري اظهار داشت: بايد احزاب براي ارتقا نظام تلاش كنند  و در مسير ارتقاي كشور حركت نمايند.  

وي بيان كرد: احزاب بايد شجاعت و شفافيت لازم را داشته باشند و پايگاه هاي فكري و اجتماعي آنها تقويت شود.

وي با اشاره به انتخابات پيش رو و گزينش هيات هاي بازرسي و اجرايي آن، ادامه داد: در انتخاب افراد بنا را بر تعهد و تدين آنها خواهيم گذاشت و هيچگاه در حفظ شان دولت مسامحه نخواهيم كرد.

خسروي گفت: براي هيات هاي اجرايي انتخابات كساني انتخاب مي شوند كه طرفدار كانديداي خاصي نباشند و در عين حال مورد اعتماد مردم نيز باشند.

وي با تاكيد بر اينكه هيچ تهديدي متوجه انتخابات پيش رو نخواهد بود، عنوان كرد: به عنوان افراد شاخص و حزبي شهرستان، بايد جامعه را به سمت قوميت حركت ندهيد بلكه در انتخاب افراد، كارآمدي و شاخص هاي اخلاقي، سياسي و محتوايي در نظر گرفته شود.

فرماندار سلسله در پاسخ به خواسته برخي از اصلاح طلبان مبني بر تغيير در مديريت آموزش و پرورش شهرستان، گفت: در  نظام مديريتي نبايد تصميم گيري بصورت لحظه اي باشد بلكه تلاش خواهيم كرد  مديريت فعلي در راستاي اهداف آموزشي بصورت كارآمد عمل كند .

خسروي افزود: تا زماني كه يك نماينده در سمت خود باقي است بايد از توان عملياتي وي براي ارتقا و توسعه شهرستان استفاده كرد اما اين امر به معناي حمايت  اين اشخاص نيست.

در اين نشست، دبيران احزاب اصلاح طلب، انتخاب اعضاي هيات هاي اجرايي و بازرسي سالم و صالح به منظور برگزاري انتخاباتي پرشور و رفع مشكلات موجود در حوزه شهرستان را خواستار شدند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 20
Powered by DorsaPortal