فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/10/19
با حضور استاندار لرستان؛ 2 طرح اقتصادي در سلسله بهره برداري شد با حضور استاندار لرستان؛ 2 طرح اقتصادي در سلسله بهره برداري شد

كشتارگاه صنعتي طيور پاك مرغ و كارخانه فيلتر سازي شهرستان سلسله روز پنجشنبه با حضور استاندار لرستان به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سلسله، كشتارگاه صنعتي طيور پاك مرغ لرستان پس از 2 سال با پنج ميليارد تومان اعتبار اوليه و 2ميليارد تومان اعتبار تجهيز در شهرستان سلسله احيا شد.

اين كشتارگاه با ظرفيت كشتار و تميزكردن 2هزار قطعه مرغ در روز، 60تن در شيفت كاري و ايجاد اشتغالزايي 240نفر بطورمستقيم و غيرمستقيم احيا شده است.

همچنين اين كشتارگاه مجهز به سالن هاي پيش سردكن، منجمد و نگهدارنده با ظرفيت 100تن و يك كارخانه يخ با ظرفيت توليد روزانه يكهزار قطعه يخ جهت سردكردن چيلرها مي باشد.

اين كشتارگاه علاوه بر تامين نياز مرغ شهرستان سلسله توان پوشش دهي شهرستان هاي خرم آباد، نورآباد و بروجرد را دارد.

باتوجه به وجود 69 مرغداري فعال در سلسله و فعال شدن اين كشتارگاه گام مهمي در حمايت از پرورش و توليد گوشت مرغ در اين شهرستان مي باشد.

در ادامه سفر استاندار لرستان همچنين كارخانه فيلترسازي(توليد كننده فيلتر هوا و روغن خودرو) با ظرفيت ماهانه 70هزار عدد فيلتر و با يك ميليارد و 400ميليون تومان اعتبار سرمايه گذاري به بهره برداري رسيد.

اين كارخانه با اشتغالزايي 14نفر علاوه بر تامين شهرستان سلسله محصولات آن به استان هاي يزد، فارس و استان هاي شمالي كشور صادر مي شود.

امام جمعه الشتر، فرماندار سلسله، رئيس دادگستري سلسله و جمعي از مديران استان و شهرستاني استاندار لرستان را در سفر به سلسه همراهي كردند.

 
 
 
 
 
 
 
 

·                          

   
تعداد بازدید : 93
Powered by DorsaPortal