سرپرست فرمانداری سلسله:

توجه به مشکلات معیشتی کارگران شهرداری ضروری است

b_300_0_16777215_00_images_nhyt.jpg

 

سرپرست فرمانداری سلسله گفت: کارگران شهرداری از اقشار زحمت کش جامعه هستند و باید به مشکلات معیشتی آنها توجه شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، آقای مرتضی مهدوی کیا در آیین معارفه سرپرست جدید شهرداری الشتر در دفتر فرماندار، با بیان اینکه شهرداری مسوولیت سنگین خدمات دهی به شهروندلن را دارد، افزود: در خدمت به مردم باید سلایق شخصی حذف و محور همه برنامه ها تنها خدمت به مردم و توسعه و آبادانی شهر باشد.

وی با بیان اینکه شهردار باید با نهایت همفکری، تعامل با شورای شهر برنامه های شهری را مدیریت کند، بیان کرد: برای خدمت شایسته به مردم باید با تمام توان پای کار بود و اخلاق مداری و حفظ کرامت اخلاقی در برخورد با ارباب رجوع و کارکنان را مد نظر قرار داد.

مهدوی کیا با تاکید بر تلاش برای اتمام طرح های نیمه تمام عمران شهری، اضافه کرد: همکاری و همدلی مجموعه مدیریت شهری نقش اساسی در انجام بهینه کارها، توسعه متوازن شهری و بهبود فرایندهای خدمات رسانی به شهروندان را دارد و انتظار است این تعامل و همکاری ها در شهرداری بیشتر شود.

وی با تاکید بر اینکه برقراری ارتباط دوستانه و تعامل با مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: کسب رضایتمندی مردم باید در اولویت کار مسئولان باشد، مردم بهترین قاضی هستند و در پایان مسئولیت، ما را قضاوت خواهند کرد، بنابراین باید تلاش کنیم که قضاوت خوبی در پایان مسئولیت هایمان کنند.

در این آیین مجید امیری به عنوان سرپرست شهرداری الشتر معرفی و از زحمات علی یوسفوند شهردار پیشین الشتر قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید