معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سلسله گفت: کرونا و در خانه ماندن و پرهیز از حضور در تجمعات، فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین افراد جامعه است که باید با برنامه ریزی مناسب از آن نهایت استفاده را برد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سلسله به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سلسله و با حضور مسئول انجمن کتابخانه های عمومی، کارشناسان اداره کل کتابخانه ها، بخشدار فیروزآباد، شهردار و اعضای شورای شهر و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. 

در این جلسه زمانیان معاون سیاسی فرماندار اظهار داشت: در شرایطی که شیوع ویروس کرونا مشکلات عدیده‌ای را برای جامعه به وجود آورده مسوولان فرهنگی موظفند تا با فراهم کردن شرایط مناسب، فرهنگ کتابخوانی را در این ایام ترویج دهند.
وی گفت: توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی از نیازهای مهم جامعه امروز است که تقویت و توسعه آن به توجه همگانی و برنامه‌ریزی جامع نیاز دارد.
زمانیان تاکید کرد: توجه به فرهنگ کتابخوانی نباید فقط به مناطق شهری محدود شود بلکه می‌توان با توسعه امکانات در مناطق روستایی و استفاده از کتابخانه‌های سیار در مناطق روستایی، ساکنان این مناطق را بیش از گذشته با کتاب و کتابخوانی مأنوس کرد.
در این جلسه بر برگزاری مناسب و شایسته برنامه های هفته کتابخوانی و جشنواره شعر رضوی در شهرستان تاکید شد.
 
 
b_300_0_16777215_00_images_uuuuuuuuu.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید