۲ طرح اقتصادی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با سرمایه گذاری ۱۶ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان و اشتغال مستقیم۲۷ نفر همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرهاد زیویار استاندار لرستان در شهرستان سلسله بهره برداری شد. 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، مدیر جهاد کشاورزی سلسله روز یکشنبه در حاشیه بهره برداری از کارگاه میوه خشک اظهار داشت: ظرفیت تولید سالانه این طرح یکهزار تن است و برای هفت نفر به صورت مستقیم و هشت نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد اشتغال کرده است.

روح الله حقی منصوری افزود: این طرح در زمینی به مساحت پنج هزار و ۴۱۰ متر مربع احداث شده و مجموع سرمایه گذاری آن ۶ میلیارد تومان است که ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از مجموع هزینه سرمایه گذاری شده، تسهیلات بوده است. 
 
امروز همچنین یک واحد تولید و پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت تولید ۲۰۰ تن در سال و زمینه اشتغال مستقیم ۱۵ نفر بهره برداری شد، کل سرمایه گذاری این پروژه اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان است که ۳.۲ میلیارد تومان در قالب تسهیلات به این واحد تولیدی اختصاص یافته است.

بهره برداری از مرکز پرورش  فکری کودکان و نوجوانان شماره ۲ شهرستان نیز امروز در پنجمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت.

ساخت این کانون سال ۹۳ آغاز و مبلغ سه میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان برای آن هزینه شد اما به دلیل مشکلات اعتباری در تجهیز متوقف مانده بود که با پیگیری های به عمل آمده و هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تجهیز این مرکز، آماده بهره برداری شد.

b_300_0_16777215_00_images_zzxsxzszssz.jpg
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید