سرپرست فرمانداری سلسله:

برخی مدارس غیرانتفاعی برغم تعطیل بودن، فعالیت می‌کنند

 

سرپرست فرمانداری سلسله گفت: برغم اعلام ستاد مدیریت کرونا در استان لرستان، هنوز برخی مدارس غیرانتفاعی این شهرستان در حال فعالیت هستند که لازم است برخورد جدی با این مدارس صورت گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، آقای افشین ترکارانی در آیین معارفه سرپرست آموزش و پرورش شهرستان سلسله در دفتر فرماندار با بیان اینکه سلامت دانش آموزان و والدین آنها خط قرمز ما است، اظهار داشت: نباید به بهانه کسب درآمد با سلامت مردم بازی کرد، انتظار می رود مدیران با ستاد کرونا همراهی و همکاری بیشتری داشته و مانع تشکیل کلاس های این مدارس شوند.

وی افزود: در حال حاضر مهمترین مسئله حفظ سلامت دانش آموزان است و می توان آموزش آنها را از طریق فضای مجازی و برنامه های در نظر گرفته شده تلویزیونی دنبال کرد.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش پس از نهاد خانواده دومین نهاد تاثیرگذار جامعه است، عنوان کرد: این نهاد با تعلیم و تربیت روحی و جسمی آینده سازان کشور سر و کار دارد و هر جامعه ای که زیربنای آموزش و پرورش آن درست طراحی شود قطعا هیچ مشکلی نخواهد داشت.

سرپرست آموزش و پرورش سلسله نیز با بیان اینکه الگوی فعالیت خود را براساس مشارکت و مشورت محوری بنا خواهم کرد، افزود: در این مسیر از ظرفیت نخبگان و کسانی که دغدغه آموزش و پرورش دارند استفاده خواهیم کرد و سعی می کنیم مجری خوبی برای اجرای طرح سند تحول بنیادین در شهرستان باشیم. 

گفتنی است در این مراسم علی پناه امیری به عنوان سرپرست آموزش و پرورش سلسله معرفی شد.

 علی پناه امیری دارای ۳۲ سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش است.

پیش از این حسین فرهادی به مدت بیش از ۲ سال رئیس آموزش و پرورش شهرستان بود. 

 

 

b_300_0_16777215_00_images_grscda.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید