برگزاري آيين راهپيمايي 13 آبان در شهرستان سلسله
به گزارش خبرنگار روابط عمومي فرمانداري سلسله، آيين راهپيمايي 13آبان با حضور مهندس فلاح نژاد فرماندار سلسله و ساير مسئولين و شركت گسترده مردم ولايت مدار اين شهرستان برگزار گرديد...

به گزارش خبرنگار روابط عمومي فرمانداري سلسله، آيين راهپيمايي 13آبان با حضور مهندس فلاح نژاد فرماندار سلسله و ساير مسئولين و شركت گسترده مردم ولايت مدار اين شهرستان برگزار گرديد. اين راهپيمايي، راس ساعت 10 صبح از ميدان امام خميني(ره) آغاز شد و راهپيمايان با سر دادن شعارهايي از قبيل «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر اسراييل» و «مرگ بر آل سعود» جنايات استكبار و رژيم منحوس آل سعود را در منطقه محكوم كردند. در اين راهپيمايي، حجتالاسلام صالحي در سخناني بيان داشت: از زمان پيروزي انقلاب اسلامي تا زمان تسخير لانه جاسوسي آمريكا، ديپلمات هاي مستقر در سفارتخانه آمريكا در ايران از هيچ تلاشي بر عليه نظام جمهوري اسلامي فروگذار نكردند. وي با بيان اينكه در اين روز همه فريادها بايد برعليه استكبار جهاني و در راس آن ها آمريكا باشد، تصريح كرد: امام در انديشه سياسي خود به دنبال واژه هاي قرآني و اسلامي و قراردادن آن ها در ادبيات سياسي ايران بود. حجتالاسلام صالحي با اشاره به اينكه مباني نهضت امام و انقلاب ايشان براساس استكبارستيزي بود، خاطرنشان كرد: استكبار در انديشه است كه مباني جمهوري اسلامي را متزلزل كند و اهدافش در منطقه گواه بر اين مدعاست. وي با بيان اينكه مقام معظم رهبري بارها تاكيد كرده اند كه موضوع هسته اي يك بهانه است و اينها به دنبال دين اسلام هستند، افزود: مبارززه با استكبار تمام نمي شود زيرا اين جنگ، جنگ اعتقاد است و جنگ اعتقادي مرز نمي شناسد و از ابتداي خلقت جنگ با ظلم و باطل وجود داشته است. امام جمعه موقت شهرستان با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري كه مبارزه با استكبار تعطيل نمي شود، افزود: تا زماني كه استكبار به دنبال سلطه و استضعاف بر مردم جهان است، شعار مرگ بر آمريكا هميشه در جهان برقرار است.

در پايان اين مراسم، قطعنامه اي در 8 بند قرائت شد. در بخشي از اين بيانيه آمده است: وحدت و يكپارچگي، همدلي و همزباني را حول محور ولايت فقيه و پيروي از آموزه هاي امام خميني (ره) به عنوان عاملي براي پيشرفت كشور دانسته و اين همدلي مهمترين عامل شكست اردوگاه استكبار جهاني در همه عرصه ها است.
در اين قطعنامه همچنين آمده است: ما آمريكا را همچنان شيطان بزرگ و مبارزه با استكبار را منطقي و خردمندانه مي دانيم و بر رعايت كامل شروط و ملاحظات رهبر معظم انقلاب در اجراي برجام تاكيد داريم بنابراين هرگونه تخطي از آن تضييع حقوق ملت ايران است. اين بيانيه مي افزايد: ملت انقلابي ايران جان باختن تعداد زيادي از حجاج در سرزمين منا را نشانه سوء مديريت و بي كفايتي آل سعود دانسته و چاره انديشي كشورهاي اسلامي براي مديريت مناسك حج و به منظور تامين امنيت حجاج بيت الله الحرام را ضروري مي داند. در اين بيانيه ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي حضرت امام (ره) و بيعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اعلام شد كه منويات مقام معظم رهبري در عرصه هاي گوناگون فصل الخطاب است. در اين بيانيه همچنين با تاكيد بر اجراي اقتصاد مقاومتي از دولتمردان خواسته شد تا منازعات دروني، آنان را از دشمنان اصلي به ويژه آمريكا غافل نساخته و آنها هوشيارانه از آرمان هاي ملت محافظت كنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/08/14
تعداد بازدید:
37
منبع:
Powered by DorsaPortal