فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/11/21
در گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر؛ بهره برداری از سه طرح عمرانی در سلسله در گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر؛ بهره برداری از سه طرح عمرانی در سلسله

درگرامیداشت دهه مبارک فجر، سه طرح عمرانی در سلسله روز یکشنبه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، رییس اداره آب و فاضلاب روستایی سلسله گفت: برای بهره برداری از طرح آبرسانی روستای جافر علی از توابع بخش فیروزآباد شامل یک مخزن 50 متر مکعبی، اتاقک کلرزنی،  لوله گذاری به طول یک  کیلومتر، 250 میلیون تومان هزینه شده است.

حمید بهاروند افزود: با بهره برداری از این طرح  38 خانوار روستایی از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند.

وی اظهار داشت: این پروژه به نمایندگی از چند طرح آبفار شامل تعمیر و بهسازی چشمه زنگیوند، لوله گذاری در سطح روستاها با بیش از پنج کیلومتر، مهندسی هشت ایستگاه پمپاژ و ساخت سه اتاقک کلرزنی که بر اثر سیل خسارت دیده اند به بهره برداری رسیده و اعتبار هزینه شده برای آنها در مجموع 800 میلیون تومان بوده است.

رضا مینایی شهردار فیروزآباد  با اشاره به جذب 2.5  میلیارد تومان از اعتبارات سیل برای این شهر افزود: کانال سنگی این منطقه که در جریان سیل فروردین ماه بخش زیادی از آن تخریب شددر این ایام با هزینه یک میلیارد و 300 میلیون تومان از محل اعتبارات سیل، بازسازی و مرمت شد.

رئیس اداره بهزیستی سلسله نیز گفت: امروز یک باب منزل مسکونی به نمایندگی از 30 باب منزل مسکونی مددجویی بهزیستی به بهره برداری رسید.

احمد حیدری مهر با بیان اینکه 15واحد از آنها، واحدهای خسارت دیده بر اثر سیل بوده افزود: برای ساخت این واحدها در مجموع 730 میلیون تومان بلاعوض پرداخت شده، 15 واحد دیگر نیز در دست ساخت است که در هفته دولت بهره برداری می شوند

در گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی  60 طرح با اعتبار بیش از 80 میلیارد تومان در سلسله به بهره برداری می رسد

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 209
Powered by DorsaPortal