فرمانداری شهرستان سلسله
اخبار
1398/11/21
در گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر؛ مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان در سلسله مطرح کرد: هدف اصلی دشمن تسلط بر افکار جوانان است  در گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر؛ مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان در سلسله مطرح کرد:  هدف اصلی دشمن تسلط بر افکار جوانان است

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان گفت: یکی از برنامه های دشمن در جنگ نرم تسلط بر افکار و ذهن جوانان است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، حجت الاسلام علی درویشی روز دوشنبه در یادواره 296 شهید شهرستان سلسله و اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، با بیان اینکه اصل دشمنی آمریکا با پیشرفت و عظمت کشور ایران است، اظهار داشت: دشمن نقاط قوت نظام و مردم را نشانه گرفته و هدفش وابستگی کشور ایران است.

وی افزود: امروز صحنه نبرد با اوایل انقلاب اسلامی فرق کرده و میدان جنگ دشمن، میدان وسیعی شده چرا که او اراده، تغییر فکر و ذهن ما را نشانه گرفته است.

حجت الاسلام درویشی با اشاره به برنامه ریزی دشمنان و استفاده از شبکه های ماهواره ای برای پیاده کردن برنامه های خود، خاطرنشان کرد: بر اساس آمار، مالکیت 92 درصد شبکه های ماهواره ای دنیا با آمریکا است و تمام اینها نشانگر برنامه ریزی دشمنان کشور برای تسلط بر افکار و ذهن جوانان در راستای اجرای برنامه های خود برای وابستگی کشور است.

وی از انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از صحنه هایی که دشمن برای آن برنامه ریزی می کندیاد کرد و افزود: ملت ایران اسلامی باید در دوم اسفند با حضور گسترده در پای صندوق های رای و انتخاب نمایندگانی در تراز انقلاب، مجلسی قوی و انقلابی تشکیل دهند و مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سلسله نیز اظهار داشت: اسلام، رهبری و مردم سه مولفه ای هستند که دستاوردهای انقلاب را حفظ کرده  و دشمنان برای آنها برنامه ریزی کرده بنابراین باید هوشیار باشیم.

سرهنگ محمود یوسفوند با اشاره به لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن عنوان کرد: شرکت مردم در این آیین لبیکی دیگر به ولی امر مسلمین است.

وی با اشاره به لزوم حضور حداکثری در پای صندوق های رای در دوم اسفند، گفت: تلاش دشمن برای نیامدن مردم پای صندوق های رای است بنابراین باید با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای، مجلسی قوی، انقلابی و امام پسند تشکیل دهیم و بار دیگر دشمنان کشور را خوار و زبون کنیم.

در این آیین، فرماندار سلسله، رئیس دادگستری، دادستان و اعضای شورای اداری شهرستان شرکت داشتند. 

شهرستان سلسله 296 شهید تقدیم انقلاب کرده است.

 

تعداد بازدید : 204
Powered by DorsaPortal