چهارمین جلسه کارگروه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان سلسله با بررسی موضوع ممنوعیت کشت محصولات آبدوست و بکارگیری روشهای حفاظت از منابع آبی شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، آقای مسلم مرادی فرماندار سلسله در جلسه کارگروه حفاظت از منابع آب شهرستان در دفتر فرماندار، با بیان اینکه ادارات متولی امر بایستی با تمام توان خدمتگزار مردم باشند، در خصوص حفاظت از منابع آب و خاک و منابع ملی ضمن حفظ کرامات و حقوق کشاورزان نسبت به رفع مشکلات مردم تاکید کرد.

یونس آزاد پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیز ضمن دعوت مدیران ادارات به همدلی و تلاش برای انجام وظایف محوله، گفت: دستگاه قضا و دادستانی شهرستان بعنوان مدعی العموم با تمام توان در کنار دستگاه های اجرایی قرار داشته و در خصوص تخلفات در حوزه منابع ملی و انفال هیچگونه چشم پوشی نداشته و تمامی تصرفات منابع ملی را رفع تصرف و آزادسازی خواهند کرد. 

رئیس امور آب سلسله نیز گفت: از دی ماه سال گذشته تاکنون ۲۲ دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های کشاورزی نصب شده و تعداد ۱۷ دستگاه دیگر نیز توسط کشاورزان خریداری شده که نصب خواهد شد.

ذبیح جودکی، اظهار داشت: در راستای حفاظت از منابع آبی، تعداد ۳۲حلقه چاه نیز قطع برق شد و تا چند روز آینده کنتور هوشمند آنها نصب خواهد شد.

وی افزود: تا کمتر از سه ماه آینده تمامی چاه های سطح شهرستان به کنتور هوشمند مجهز خواهدشد.

 نصب کنتور هوشمند بر روی تمامی چاه های دارای مجوز جهت مدیریت منابع آب زیرزمینی، جلوگیری از کشت محصولات آبدوست و امحاء اراضی که مبادرت به کشت برنج و سیب زمینی کرده اند و جمع آوری موتور تلمبه های غیرمجاز از جمله مصوبات این جلسه بود.

 

b_300_0_16777215_00_images_zzzzxxxzzxzx.jpg

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید