لایروبی مسیل های سلسله انجام شود

 

سرپرست فرمانداری سلسله گفت: با توجه به آغاز بارندگی ها، ضروری است که جهت پیشگیری از وقوع هرگونه سیلاب و آبگرفتگی، لایروبی مسیل ها، رودخانه ها و جداول شهرستان در دستور کار قرار گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله آقای افشین ترکارانی با اشاره به آغاز بارندگی ها و شرایط اقلیمی شهرستان اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی عضو ستاد بحران باید آمادگی لازم برای پیشگیری از وقوع حوادث را داشته باشند.

وی گفت: شهرداران، دهیاران و امور آب برای لایروبی جداول و مسیل های شهرستان آماده باشند و با توجه به مشکل تخریب پل چشمه سرده، راهداری باید نسبت به بازسازی این سازه در کوتاهترین زمان اقدام کند.

محسن ملکی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای سلسله نیز با بیان اینکه سیل پارسال بیش از ۹۰ میلیارد تومان به پل‌ها و ابنیه جاده‌ای این شهرستان خسارت زد که تاکنون ۱۵ میلیارد تومان در این راستا تخصیص یافته و مابقی تامین نشده است، اظهار داشت: برای تعمیر و بهسازی پل های جاده ای این شهرستان باید ۷۵ میلیارد تومان تخصیص داده شود.

وی با اشاره به اینکه عرشه پل ٰچم تکلهٰ بستام در حال نصب است اظهار داشت: هیچگونه اعتباری جهت تعمیر پل چشمه سرده به راهداری شهرستان ابلاغ نشده است و چنانچه این سازه به زودی بازسازی نشود موجب بروز خسارت بیشتری خواهد شد.

 b_300_0_16777215_00_images_ikvc.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید