خروج مرغ زنده بدون مجوز از سلسله ممنوع شد

 

سرپرست فرمانداری سلسله گفت: خروج مرغ زنده از این شهرستان بدون مجوز دامپزشکی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، آقای فشین ترکارانی روز چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان اظهار داشت: قیمت مرغ گرم در روزهای اخیر افزایش یافت که با توجه به بررسی های صورت گرفته توسط اعضای تنظیم بازار و کارشناسان، مشخص شده مشکل اصلی در سطح واسطه ها است.

وی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای تثبیت قیمت مرغ در سطح استان افزود: به تبع آن کارگروهی نیز در شهرستان با حضور سپاه تشکیل و نظارت بر واحدهای مرغداری فعال تشدید شد.

ترکارانی تاکید کرد: تناژ و قیمت مرغ تحویلی از مزرعه تا کشتارگاه و مراکز عرضه باید مشخص و اولویت توزیع مرغ منجمد نیز باید با شهرستان سلسله باشد.

سرپرست فرمانداری سلسله تصریح کرد:‌ منطقی نیست در شرایطی که مرغ به میزان مورد نیاز در مرغداری های شهرستان موجود است از شهرهای دیگر وارد شود و قیمت آن به دلیل هزینه های حمل و نقل افزایش یابد.

ترکارانی ادامه داد: مردم نباید برای دریافت کالاهای اساسی با مشکل مواجه شوند بنابراین تمامی اعضای ستاد تنظیم بازار باید با محوریت جهاد کشاورزی فعال باشند و نظارت های مستمر بر بازار شهرستان تشدید شود.

سرهنگ محمود یوسفوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سلسله نیز با اشاره به تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع در راستای مقابله با گرانفروشی و احتکار کالا گفت: در این خصوص ۲۵ نفر بسیجی با ستاد تنظیم بازار همکاری می کنند.

مسعود غلامی مدیر جهاد کشاورزی سلسله نیز گفت: ۳۷۰ هزار قطعه مرغ تولیدی در ۶۱ واحد مرغداری فعال این شهرستان کشتار و توزیع می شود.

 

b_300_0_16777215_00_images_nvde.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید