فرماندار سلسله با تاکید بر لزوم رفع مشکلات آب شرب برخی مجتمع های آبرسانی روستاهای شهرستان، گفت: باید نعمات و خدمات انقلاب برای مردم تبیین شود.

️به گزارش روابط عمومی فرمانداری سلسله، میلاد شرفی در نشست شورای اداری این شهرستان استمرار جلسات شورای اداری را به منظور حل مشکلات فرابخشی شهرستان ضروری دانست و اظهار داشت: به دنبال این هستیم که برای کاربردی کردن جلسات و رفع مشکلات شهرستان به صورت ریشه‌ای از حضور مدیران کل استانی بهره‌مند شویم تا تصمیم‌گیری‌های بهتری صورت گیرد و خروجی اثربخش تری از برگزاری جلسات داشته باشیم.

️وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه دهه مبارک فجر، افزود: انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی تاکنون با چالش هایی مواجه شده که نمونه اخیر آن اتفاقات و وقایع اخیر بود اما با تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری و همدلی و بصیرت مردم امروز ایران اسلامی یکی از قطب های منطقه خاورمیانه است که در راس حکومت آن خدامحوری و مردم سالاری است.

️فرماندار سلسله با تاکید بر لزوم برگزاری متفاوت تر و پرشورتر برنامه‌های دهه مبارک فجر در شهرستان، عنوان کرد: باید در این ایام گزارشات عملکرد امیدبخش از سوی مدیران دستگاه ها منتشر شود و راه‌های رفته برای مردم بازگو و دستاوردهای انقلاب تبیین شود تا قدر نعمت هایی را که داریم بدانیم و شاکر باشیم.

️وی همچنین با اشاره به فعالیت  سامانه بارشی جدید در آسمان شهرستان و پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف در شهرستان، گفت: ستاد مدیریت بحران شهرستان باید آمادگی مقابله با هرگونه مشکلات ناشی از بارش‌ها را داشته و تا رسیدن به وضعیت پایدار در همکاری مستمر با فرمانداری باشند.

️فرماندار سلسله همچنین با اشاره به بازدید رئیس سرمایه‌گذاری منطقه ویژه اقتصادی چابهار و رئیس مجموعه تحفه از شرکت آبزی اکسیر کوثر(احرار کهمان)، نگاه مثبت آنها به سرمایه‌گذاری در این شهرستان را گام مهمی در جهت توسعه صنعت آبزی‌پروری و رفع مشکلات پیش روی این مجموعه عنوان کرد که باید با استفاده از توان نماینده سلسله و دلفان و مدیران ارشد استان از این فرصت به نحو احسن بهره برد.

️وی با قدردانی از فعالیت قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) در راستای آبرسانی به ۱۲۵ روستای منطقه کهمان و امیر از مدیرعامل آب و فاضلاب استان خواست تا جهت رفع مشکلات آب شرب برخی مجتمع های آبرسانی روستاهای شهرستان(مجتمع آبرسانی جهان آباد و مجتمع آبرسانی کرکر) نهایت تعامل را با مجموعه شهرستان داشته باشد. 

تاکید بر وحدت و همدلی و خدمت صادقانه به مردم 

حجت الاسلام مراد امیدی، امام جمعه الشتر نیز در این نشست با تاکید بر اینکه مدیریت متعلق به مردم است، اظهار داشت: اعتماد مردم باعث می شود امورات بهتر انجام شود.

️وی با اشاره به تلاش های دشمنان نظام برای سلب اعتماد مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی، افزود: مسئولان باید با خدمت صادقانه و تلاش های خود این احساس را به مردم منتقل کنند که در حال تلاش برای رفع مشکلات هستند تا اعتماد مردم به آنها قوت بگیرد.

امیدی تک روی را برای مسئول آفت دانست و مشورت و همدلی و صداقت در گفتار و پرهیز از جناح بازی و دسته بازی های سیاسی را برای پیشرفت و توسعه در امورات مردم ضروری دانست.

️امام جمعه الشتر همچنین بر پیگیری امر به معروف و جلوگیری از برخورد قهری و انجام جهاد تبیین در ادارات و دستگاه های شهرستان تاکید کرد.

استفاده از ظرفیت‌های قانونی ماده ۵۶ در راستای رفع مشکلات سلسله 

یحیی ابراهیمی، نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات ارزنده دولت سیزدهم در راستای کنترل کرونا در کشور، افزود: شهرستان سلسله یکی از اولین شهرستان های درگیر با کرونا در کشور بود، اما با اقدامات بسیار خوبی که در این زمینه صورت گرفت و جذب امکانات بهداشتی و درمانی چشمگیر توانستیم به کنترل خوبی در این زمینه برسیم.

️وی با اشاره به جذب امکانات بهداشتی و درمانی که در این مدت برای بیمارستان و بخش بهداشت و درمان شهرستان صورت گرفته است، افزود: با این حال بخش صنعت و گردشگری گرچه قابلیت‌های مهم شهرستان‌های سلسله و دلفان هستند، اما هیچ رشدی نداشته‌اند و پس از گذشت ۴۳ سال از عمر انقلاب هنوز این شهرستان‌ها کارخانه‌ای برای اشتغال جوانان خود ندارند. 

️ ابراهیمی استفاده از ظرفیت‌های قانونی ماده ۵۶ را گام مهمی در راستای رفع این مشکلات دانست که باید از آن نهایت بهره را در شهرستان با کمک فرماندار و مجموعه مدیران استانی برد. 

️رئیس دادگستری و دادستان شهرستان سلسله نیز در این نشست شورای اداری را شورایی مهم برای ایجاد وحدت و همدلی و ابلاغ سیاست های اجرایی دولت در بین دستگاه ها برای آینده پیش رو خواندند که باید از آن برای همگرایی و وحدت بین مسئولان جهت پیشرفت و توسعه شهرستان نهایت استفاده را برد.

و️ی افزود: مسئولان دستگاه قضای شهرستان بخش مهمی از نارضایتی مردم را نسبت به عملکرد مسئولان دانستند که چنانچه با تعهد و تخصص و فارغ از جناح‌بندی و دسته‌بندی‌های سیاسی تنها هدف خود را خدمت به مردم قرار دهند، رضایت آنها را جلب خواهند کرد.

 ️در این نشست رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و معاون شرکت آب منطقه‌ای لرستان نیز گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته را در حوزه‌های مربوطه خود در استان و شهرستان سلسله ارائه دادند و اعلام آمادگی و تعامل خود را جهت پیشرفت طرح‌های در حال اجرا در هر حوزه و رفع مشکلات پیش روی این طرح‌ها اعلام کردند.

 

b_300_0_16777215_00_images_zzzzzkkhhyutzz.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید